📆DATUM A MÍSTO KONÁNÍ
Frontline festival se koná 24. – 25. 6. 2022 v Autokempu Jinolice, který nabídne písčitou pláží s přístupem do vody pro všechny naše návštěvníky.

🎟VSTUPENKY
Festival Ticket – opravňuje návštěvníka festivalu ke vstupu na festival
Standard Camp – opravňuje návštěvníka festivalu ke vstupu do kempu
Cabin Camp – pronájem chatky v kempu (vratná záloha za odevzdání chatky v původním stavu je 2000 Kč)
Parking – pronájem parkovacího místa pro jedno auto na festivalovém parkovišti
Lockerbox – pronájem uzamykatelné skříňky o velikosti (30x30x50cm) pro bezpečně uložení cenností po celou dobu festivalu.

Zakoupené vstupenky se nedají refundovat.

1️⃣6️⃣VĚKOVÁ HRANICE
Festivalu se můžou zúčastnit návštěvníci od 16 let.

🎪FESTIVALOVÝ AREÁL
Ve festivalovém areálu budou dvě stage – jedna open air a druhá indoor, které budou hrát až do ranních hodin, několik jídelních i nejídelních stánků, bary, dobíjecí cashless místa, posezení a přístup na pláž a do vody.

🗺MAPA FESTIVALOVÉHO AREÁLU

📲FESTIVALOVÁ APLIKACE
Veškeré informace k festivalu najdete ve festivalové aplikaci Woov, která je ke stažení zde: http://woov.to/frontline 

⌚️DŮLEŽITÉ ČASY
Do kempu je možné přijet v pátek od 15:00 a festivalový areál se otevírá v 16:00. V neděli musí návštěvníci opustit kemp do 14:00.

Prosíme všechny návštěvníky, aby své kempovací místo zanechali ve stejném stavu v jakém k němu přišli – tedy čisté. Děkujeme.

🚿SPRCHY A TOALETY
Sprchy se nachází naproti check in stanu, cena je 30 Kč a platba je možná jak hotově, tak i cashless náramkem. Keramické toalety najdete před vstupem do hudebního areálu a ty mobilní pak v areálu a v kempech.

🚰PITNÁ VODA
Kohoutky s pitnou vodou se nachází před check-in stanem.

🥤VRATNÉ KELÍMKY
Systém omyvatelných kelímků se vztahuje na 0,4l a 0,3l kelímky. Kelímek je zálohovaný částkou 1 Buck z bezhotovostního náramku.

📸FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

⛺️UBYTOVÁNÍ
V Autokempu bude možné stanovat ve festivalovém kempu, nebo si pronajmout chatku pro až 5 osob. Chatka je vybavena ledničkou, varnou konvicí, stolečkem, 2 židličkami, skříní a povlečenými postelemi bez přikrývek. Doporučujeme si tedy pro pobyt v chatce přinést spacák nebo jinou přikrývku.

🅿️PARKOVÁNÍ
Parkování u festivalového areálu je možné po zakoupení vstupenky Parking. Parkovací místa jsou omezena, a proto doporučujeme včasný nákup vstupenky Parking, pokud na festival plánujete přijet autem.

🚍SHUTTLE BUS
Veškeré informace k shuttle busům najdete v sekci vstupenky (doprava). Shuttle bus odjíždí z Prahy, Mladé Boleslavi a Jičíná přímo do autokempu v pátek v určených časech a v neděli zase zpět. 

🎽FESTIVALOVÝ MERCHANDISE
Frontline festival kolekci seženete na Merchandise stánku v hudebním areálu. Na stánku je možné platit cashless náramkem nebo platební kartou.

🔋POWERBANKY
Na místě (vedle check in stanu) bude možné si pronajmout powerbanku na nabití telefonu za 150 Kč. Vratná záloha za powerbanku je 300 Kč.

💰CASHLESS
Cashless systém je bezpečný bezhotovostní způsob platby na festivalu. Návštěvník tedy při příchodu na festival obdrží pásku s čipem, na kterou si bude moct na tzv. Top up místech rozmístěných po areálu, dobít libovolnou částku (hotově i kartou) a platit tak jednoduše přiložením čipu na všech prodejních místech v areálu akce.

💲CASHLESS MĚNA
Frontline festival má vlastní měnu a je jím BUCK (BCK). 1 BUCK = 50 Kč, 2 BUCKS = 100 Kč atd. Všechny ceny na festivalu jsou tedy uvedeny v BCKs.

JAK CASHLESS SYSTÉM NFCTRON FUNGUJE NA FESTIVALU?

 1. Při vstupu do areálu vám v páskovacím stanu bude vydán festivalový náramek s čipem na základě zakoupených vstupenek, které předložíte našim operátorům.
 2. Na TOP-UP stanici si dobijete svůj náramek. Jediný poplatek spojený s využíváním cashless systému je za první dobití čipu na místě. První dobití na místě je zpoplatněno 50 Kč. Platit na TOP-UP stanicích můžete hotově (CZK/EUR) i kartou. Informační papír, který obdržíte při prvním dobití si pečlivě uschovejte nebo si jej vyfoťte do mobilního telefonu.
 3. Minimální částka pro dobití je 100,-.
 4. Jak se dozvíte, kolik Bucks zbývá na vašem náramku? Při každé platbě si můžete zkontrolovat zůstatek i strženou částku na prodejním zařízení u prodejce nebo ve své ONLINE ÚČTENCE (viz, CO JE ONLINE ELEKTRONICKÁ ÚČTENKA). Při vyčerpání Bucks si můžete svůj náramek dobíjet pouze na TOP-UP stanicích.
 5. Po skončení festivalu můžete zažádat o vrácení neutracených Bucks, tzv. refundaci prostřednictvím své ONLINE ÚČTENKY. Refundovat lze jakákoliv zbývající částka. Refundace není zpoplatněna a probíhá POUZE 14 DNÍ, čili do 10. ČERVENCE 2022.

  CO JE ONLINE ÚČTENKA
  – Doklady o koupi, daňové doklady ke každé transakci máte ve své online účtence.
  – Najdete tam také aktuální zůstatek na čipu s možností vrátit si peníze na bankovní účet zdarma do 14 dní od skončení akce.
  – Na online účtenku se dostanete skrze odkaz nebo QR kód na tištěném informačním papíře, který získáte při prvním dobití kreditu na čip.

UPOZORNĚNÍ: Informační papír, který obdržíte při prvním dobití si pečlivě uschovejte nebo vyfoťte na mobilní telefon. Pokud účtenku vyhazujete, doporučujeme přetrhnout QR kód na ní obsažený. Při ztrátě tištěného informačního papíru si jej můžete nechat znovu vytisknout při dalším dobití.


🙏ZÁKAZY A PROSBA O RESPEKTOVÁNÍ PRAVIDEL
Děkujeme za respektování bezpečnostní prohlídky u vstupu do hudebního areálu.

 • V celém areálu včetně kempů a parkoviště, platí přísný zákaz rozdělávání ohně. Prosíme také o opatrnost při kouření a zodpovědné likvidování nedopalků.
 • Do hudební části areálu festivalu je zakázáno vnášet vlastní jídlo a pití, plné camelbaky, omamné a psychotropní látky a zbraně. 
 • Do kempů je zakázáno vnášet skleněné láhve, reproduktory, agregáty, plynové hořáky a jiné výbušné látky, nářadí a materiál na stavění „podomácku“vytvořených nezajištěných konstrukcí – plachty, dřevěné tyče apod. 
 • Od 04:00 do 12:00 platí v kempu klidový režim – zákaz jakékoli hudební produkce z vlastních přehrávačů, aut, reproduktorů.

🎙TIMETABLE