VŠECHNO CO POTŘEBUJEŠ VĚDĚT! 💥

📆DATUM A MÍSTO KONÁNÍ
Frontline festival se koná 24. – 25. 6. 2022 v Autokempu Jinolice, který nabídne písčitou pláží s přístupem do vody pro všechny naše návštěvníky.

🎟VSTUPENKY
Festival Ticket – opravňuje návštěvníka festivalu ke vstupu na festival
Standard Camp – opravňuje návštěvníka festivalu ke vstupu do kempu
Cabin Camp – pronájem chatky v kempu (vratná záloha za odevzdání chatky v původním stavu je 2000 Kč)
Parking – pronájem parkovacího místa pro jedno auto na festivalovém parkovišti
Lockerbox – pronájem uzamykatelné skříňky o velikosti (30x30x50cm) pro bezpečně uložení cenností po celou dobu festivalu.

Zakoupené vstupenky se nedají refundovat.

1️⃣6️⃣VĚKOVÁ HRANICE
Festivalu se můžou zúčastnit návštěvníci od 16 let.

🎪FESTIVALOVÝ AREÁL
Ve festivalovém areálu budou dvě stage – jedna open air a druhá indoor, které budou hrát až do ranních hodin, několik jídelních i nejídelních stánků, bary, dobíjecí cashless místa, posezení a přístup na pláž a do vody.

🗺MAPA FESTIVALOVÉHO AREÁLU
Mapu zveřejníme v týdnu před festivalem.

📲FESTIVALOVÁ APLIKACE
Veškeré informace k festivalu najdete ve festivalové aplikaci Woov. Odkaz ke stažení najdete tady nebo na našem Instagramu nejpozději v týdnu před festivalem.

⌚️DŮLEŽITÉ ČASY
Do kempu je možné přijet v pátek od 15:00 a festivalový areál se otevírá v 16:00. V neděli musí návštěvníci opustit kemp do 14:00.

Prosíme všechny návštěvníky, aby své kempovací místo zanechali ve stejném stavu v jakém k němu přišli – tedy čisté. Děkujeme.

🚿SPRCHY A TOALETY
Sprchy se nachází naproti check in stanu a cena je 30 Kč a platba je možná jak hotově, tak i cashless náramkem. Keramické toalety najdete před vstupem do hudebního areálu a ty mobilní pak v areálu a v kempech.

🚰PITNÁ VODA
Kohoutky s pitnou vodou se nachází před check-in stanem.

🥤VRATNÉ KELÍMKY
Systém omyvatelných kelímků se vztahuje na 0,4l a 0,3l kelímky. Kelímek je zálohovaný částkou 1 Buck z bezhotovostního náramku.

📸FOTO A VIDEO
Focení a natáčení na festivalu na fotoaparáty, kamery a mobily je povoleno. Záznam profesionální technikou je možný pouze po předchozí domluvě a schválené akreditaci. Při používání fotek a záznamů je vždy nutné viditelně zmínit, odkud jsou záběry pořízeny.

⛺️UBYTOVÁNÍ
V Autokempu bude možné stanovat ve festivalovém kempu, nebo si pronajmout chatku pro až 5 osob. Chatka je vybavena ledničkou, varnou konvicí, stolečkem, 2 židličkami, skříní a povlečenými postelemi bez přikrývek. Doporučujeme si tedy pro pobyt v chatce přinést spacák nebo jinou přikrývku.

🅿️PARKOVÁNÍ
Parkování u festivalového areálu je možné po zakoupení vstupenky Parking. Parkovací místa jsou omezena, a proto doporučujeme včasný nákup vstupenky Parking, pokud na festival plánujete přijet autem.

🚍SHUTTLE BUS
Veškeré informace k shuttle busům najdete v sekci vstupenky (doprava). Shuttle bus odjíždí z Prahy, Mladé Boleslavi a Jičíná přímo do autokempu v pátek v určených časech a v neděli zase zpět. 

🎽FESTIVALOVÝ MERCHANDISE
Frontline festival kolekci seženete na Merchandise stánku v hudebním areálu. Na stánku je možné platit cashless náramkem nebo platební kartou.

🔋POWERBANKY
Na místě (vedle check in stanu) bude možné si pronajmout powerbanku na nabití telefonu za 150 Kč. Vratná záloha za powerbanku je 300 Kč.

💰CASHLESS
Cashless systém je bezpečný bezhotovostní způsob platby na festivalu. Návštěvník tedy při příchodu na festival obdrží pásku s čipem, na kterou si bude moct na tzv. Top up místech rozmístěných po areálu, dobít libovolnou částku (hotově i kartou) a platit tak jednoduše přiložením čipu na všech prodejních místech v areálu akce.

💲CASHLESS MĚNA
Frontline festival má vlastní měnu a je jím BUCK (BCK). 1 BUCK = 50 Kč, 2 BUCKS = 100 Kč atd. Všechny ceny na festivalu jsou tedy uvedeny v BCKs.

Bližší informace ke cashless systému zveřejníme na začátku příštího týdne.

🙏ZÁKAZY A PROSBA O RESPEKTOVÁNÍ PRAVIDEL
Děkujeme za respektování bezpečnostní prohlídky u vstupu do hudebního areálu.

  • V celém areálu včetně kempů a parkoviště, platí přísný zákaz rozdělávání ohně. Prosíme také o opatrnost při kouření a zodpovědné likvidování nedopalků.
  • Do hudební části areálu festivalu je zakázáno vnášet vlastní jídlo a pití, plné camelbaky, omamné a psychotropní látky a zbraně. 
  • Do kempů je zakázáno vnášet skleněné láhve, reproduktory, agregáty, plynové hořáky a jiné výbušné látky, nářadí a materiál na stavění „podomácku“vytvořených nezajištěných konstrukcí – plachty, dřevěné tyče apod. 
  • Od 04:00 do 12:00 platí v kempu klidový režim – zákaz jakékoli hudební produkce z vlastních přehrávačů, aut, reproduktorů.

🎙TIMETABLE