POHODLNĚJŠÍ FESTIVAL S CASHLESS SYSTÉMEM NFCtron? UŽIJ SI FRONTLINE BEZ ZBYTEČNÝCH FRONT, S PŘEHLEDEM O TVÝCH FINANCÍCH A PŘEDEVŠÍM BEZPEČNĚ!  

CO JE TO CASHLESS?

  • festivalová peněženka
  • bezpečný způsob placení na všech prodejních místech na festivalu
  • platební metoda díky které budeš mít perfektní kontrolu o útratě a zaplatíš během pár sekund pouhým přiložením čipu k prodejnímu zařízení
  • čipový festivalový náramek, který slouží jako vstupenka opravňující návštěvníky ke vstupu do areálu letního festivalu a pohybu po něm

JAK TO FUNGUJE?

1. Při vstupu do areálu ti v páskovacím stanu bude vydán festivalový náramek s čipem.

2. Na top-up stanici si dobiješ svůj náramek (pokud jsi to neudělal předem online). První dobití na místě je zpoplatněno částkou 50 Kč a minimální částka pro nabití je 100 Kč. Platit můžeš hotově i kartou.

Pokud sis přednabil/a náramek online, tvoje peníze se ihned po propojení vstupenky a náramku automaticky nahrají na náramek. Při přednabití online NENÍ účtován jednorázový poplatek 50 Kč.

3. Stáhni si festivalovou aplikaci NFCtron (android | ios), načti aktivovaný čip a sleduj útratu ještě pohodlněji! Díky aplikaci můžeš navíc hodnotit provedené objednávky, získávat notifikace o provedených platbách a po ukončení akce si zde do 14 dnů nejjednodušeji zažádat o vrácení zbývajícího kreditu zpět na bankovní účet.

4. Po každé objednávce ti zůstatek ukáže prodejce. Útratu zjistíš také v mobilní aplikaci NFCtron, jednoduše pomocí načtení čipu.

NABITÍ NÁRAMKU ONLINE

Kredit si můžeš dobít bez poplatku online už před akcí.

1. Navštiv profil naší akce na stránce NFCtron Tickets: https://tickets.nfctron.com/event/frontline-festival/frontline-festival-2023

2. Vlož číslo tvé festivalové vstupenky, jméno držitele této vstupenky a dobij si peníze (minimální částka dobití je 100 Kč).

MOBILNÍ APLIKACE

Pro ještě lepší zážitek z akce si stáhni mobilní aplikaci NFCtron, načti aktivovaný čip a sleduj útratu ještě pohodlněji! (android | ios). Díky aplikaci můžeš navíc hodnotit objednávky pomocí hvězdiček s komentářem a dát nám tak feedback pro další ročníky. Po ukončení akce si zde můžeš do 14 dnů nejjednodušeji zažádat o vrácení zbývajícího kreditu zpět na bankovní účet.

Aplikace je dostupná v App Store i Google Play. Pro plnou funkčnost appky je nutná NFC technologie v tvém telefonu.

REFUNDACE

Po skončení akce si jednoduše v aplikaci NFCtron zažádej o refundaci nevyčerpaných Bucks. Stačí načíst čip, kliknout na ZAŽÁDAT O REFUNDACI a dále postupuj dle instrukcí.

Pokud si z nějakého důvodu nechceš aplikaci stahovat, vyžádej si na top-up stanici účtenku s QR kódem, který naskenuješ a přímo na hlavní kartě uvidíš možnost vrátit si kredit.

Požadavek je zpracováván standardně do 14 pracovních dnů. Refundace budou spuštěny v neděli 23. 7. 2023 ve 14:00 a uzavřeny 6. 8. 2023 v 00:00.

Pravidla vracení financí

Vracení nevypotřebovaných financí je kontrolováno automaticky systémem. Tvůj požadavek může být dočasně zamítnut a následně můžeš být vyzván k vysvětlení požadavku v následujících případech:

  • Opakování identického bankovního účtu napříč více než 3 požadavky.
  • Vysoký rozdíl vrácených kelímků oproti zaplaceným zálohám.
  • Méně než 2 provedené transakce na akci. NFCtron nesbírá žádné osobní údaje, veškeré informace slouží pouze jednorázově k vyplacení zůstatku kreditu na bankovní účet.


NEVÍŠ SI RADY?

Obrať se na naše zákaznické centrum v místě festivalu (označeno jako CASHLESS CUSTOMER CARE) nebo se ozvi na e-mail info@nfctron.com.

Přečti si pozorně Všeobecné obchodní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.