ARTIST #1 CA$HANOVA BULHAR 

CA$HANOVA BULHAR
#dvojlitrboyzz #offseason #praha 

Když se mladý a neznámý Ca$hanova Bulhar ukazoval s dvoulitrovou plastovou lahví piva Braník v raných 2L vizuálech, byl symbolem pražského undergroundu. On jím je vlastně tak trochu dodnes, ale asi málokdo v té době tušil, do jaké pozice se rapper vlastním jménem Matěj Kratejl vyprofiluje během posledních let. 

Doslova výbuch se konal po mixtapu Hood Celebrity 3, což v tandemu s předešlými hity jako Kariéra neni, Off Season nebo MVP bylo jen logickým vyústěním jeho slibně rozjeté kariéry. Ať už je to rapový Justin Timberlake (Timberlaketrapped), Ivan Jonák (rap disco revoluce) či Romeo, Bulhar vždy dokáže zaujmout svým originálním projevem a zjevem, hodným pražsko-bulharského floutka i bohéma zároveň. Kam se Dvojlitrboyzz v posledních letech koncertně podívali, tam bylo předem vyprodáno, a nutno dodat, že s platinovými deskami by mohli v klidu vytapetovat studio. 

I to je jedním z důvodů proč Ca$hanova Bulhar letos patří mezi headlinery prvního ročníku Frontline festivalu, kde kromě zmíněných hitů zazní určitě i fresh novinky jako Squadra Azzura nebo Zlatej kluk. A navíc, kdo má větší swag?